InFast - Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biznesu

Logo InFast

Firma z silną pozycją na rynku informatycznym

Firma Infast Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku, została założona przez dziewięciu wspólników i w tym samym składzie jest zarządzana do dnia dzisiejszego. Działalność spółki oparta jest wyłącznie na polskim kapitale. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie, przy ulicy Legionów 31.

W czasie blisko 20-letniego istnienia firmy wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku w branży informatycznej, co jest istotne, gdyż branża ta charakteryzuje się dużą konkurencyjnością, zmiennością i częstymi innowacjami. Dzięki stale podejmowanym wyzwaniom i inwestycjom udaje nam się utrzymać naszą silną pozycję w dziedzinie sprzedaży komputerów, oprogramowania oraz napraw i konserwacji sprzętu.

Misją założycieli jest pomoc Klientom w osiąganiu ich sukcesów poprzez dostarczanie im nowoczesnych rozwiązań. Jesteśmy niezależnym dostawcą światowej klasy systemów komputerowych oraz usług informatycznych zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Naszym celem jest dalszy rozwój firmy przez kolejne inwestycje mające za zadanie zwiększanie przewagi wśród konkurencji w branży.

O firmie